Mesajı Okuyun
Old 14-03-2009, 19:04   #9
Atahun

Alıntı:
Yazan Admin
Bu görüşe ifadeyi "THS'nin mesleki bölümlerinde" şeklinde tashih edersek ben de katılabilirim. THS'nin mesleki olmayan bölümlerinde geçirilen zamanın ise daha ziyade zaman öldürme olduğunu düşünüyor ve özellikle mesaiden çalınıyorsa naçizane yazık edildiğine de inanıyorum. (Kimsenin üstüne alınmaması önemle rica olunur!)

Bana gelince, benim ikametgahım THS. Ama gönüllü mü, mecburen mi, ona daha tam karar veremedim.

Açıkçası üzüldüm. Bir o kadar da şaşırdım. Her ne kadar "kimse üzerine alınmasın" demişseniz de üzerime alındım. Sanıyorum bize de bakış açınız bu.

Sayın Admin; Tabi ki öncelik işimiz. Kendi adıma konuşuyorum, bu güne kadar THS. yüzünden hiç bir zaman işimi aksatmadım. Bilakis faydasını gördüm. Görevim icabı sürekli masa başında oturan biri olarak boş zamanımı ne olduğu belli olmayan sitelerde de geçirebilirdim. THS.' nin kalitesinden olacak, bu güne kadar ihtiyaç da hissetmedim, gerek de görmedim. Görünen o ki, Site lokaline fazla takılan üyeler sizin nazarınızda mesaiden çalıyor ve zamanına yazık ediyor. Bu nedenle, yukarıdaki düşüncelerinizi bundan böyle dikkate alacağımı burada beyan etmek istiyorum. Belki de haklısınız.

Saygılarımla.