Mesajı Okuyun
Old 21-08-2019, 14:29   #1
Konuk

Varsayılan Boşanma Davasi-Nişanlılık dönemindeki olaylar

Merhabalar.eşimle Boşanmak üzere Karar Aldik.fakat Ilk Etapta Boşanmak Isteyen Kendisidir.sebebi De Kiz Arkadaşlarimla Kendi Aramizda Eski Sevgilimiz Hakkinda Konuşmuş Olmamiz Ve Eşimin De Bunu Telefonuna Yüklediği Bir Programla öğrenmesidir.ama Herhangi Bir şekilde Asla Evlilik Dönemince Herhangi Birisiyle Görüşmüşlüğüm Yoktur.yalnizca Nişanlilik Döneminde Eski Erkek Arkadaşim Kaza Yaptiği Için Geçmiş Olsun Maksadiyla çok Kisa Bir Görüşmüşlüğümüz Olmuştur.şimdi Ben Bu Boşanma Davasinda Kusurlu Mu Oluyorum.kimseyle Görüşmüşlüğüm Ya Da Konuşmuşluğum Yokken Sadece Bahsinin Geçmesi Beni Aldatan Konumuna Mi Düşürmektedir.dava Açmak Istiyorum Fakat Hangi Pozisyonda Olduğumu Bilmediğim Için Açamiyorum.yardimci Olur Musunuz? Nişanliyken Geçmiş Olsun Maksatli Kisa Aramam Benim Aleyhime Suçlayici Delil Olarak Karşima çikar Mi?bunlarin Dökümanini Talep Etme Hakkina Sahip Mi Sonuçta Evlenmeden önceki Dönem Sürecin Nasil Işlediğini Bilmediğim Için Dava Da Açamiyorum Benim Evlendikten Sonra Da Hala Birileriyle Görüştüğümü Iddia Ederek Beni Defalarca Insanlarin Içinde Hem Psikolojik Hem De Fiziksel Olarak Küçük Düşürmüştür.bunlar Için De Yapabileceğim Birşey Var Midir?