Mesajı Okuyun
Old 06-05-2007, 22:09   #16
Admin

Benim Paradise Garden yorumlarım şöyle (hem olumlu/hem olumsuz yanlarıyla):

* 3-4 yıldızlı bir oteldir sanırım ancak daha yüksek standartlara sahip. Klasik ve oldukça şık bir butik otel.

* Çok büyük ve güzel bir bahçe içinde kurulmuş, otel ise küçücük (20-25 oda). Dolayısıyla etraf hep sessiz, sakin ve huzurlu. Bahçe (orman?) o kadar büyük ki içinde küçük bir hayvanat bahçesi dahi var.

* 25 oda (50 kişilik) bir otel olarak 3 havuzu var.

* Yemeklerini (tat olarak) hiç beğenmemiştim yalnız. Restaurant'ının manzarası harika ama mutfağı bana hitap etmedi. Açıkçası akşam yemeklerini biz dışarda yerdik.

* Eğlence ve hareket sevenlere göre bir otel değil. Sessizlik ve sukunet arayanlara hitap eden bir otel. Aynı nedenlerle çocuklulara da önermem (gelip sukuneti bozmasınlar!)

* Bildiğim kadarıyla turlarla çalışmıyorlar. Yani gazete ilanlarında veya tur broşürlerinde görmek mümkün değil. Bilenler rezarvasyonla gidiyor. Ancak müşterilerinin çoğu İngiliz.

* Sahibi oldukça konuksever (ancak o sevemediğim yemekleri zorla ikram edip, yedirmeye çalışmasından hoşlanamadım) , keza personeli de çok iyi.

* Odaları standartlarına göre oldukça konforlu ancak TV fonksiyonel değil. Sadece ATV'yi çekiyor, başka kanal almıyordu!

* Arabayla gidenler için problem yok, 2 dakikada Belcekız (ölüdeniz)'e inebilirler ancak arabasız gidenler için denize (ve heryere) uzaklığı sorun olabilir. Sürekli minibüsler var ama Fethiye sıcağında minibüsle denize gidip gelmek ne kadar iyi bir fikir bilemiyorum.

* Bahçesi, odaları, manzarası harika demiş miydim?