Mesajı Okuyun
Old 08-02-2007, 20:21   #11
Cest la vie

İyi Yahoo Guneyli :p

Zencileri hala anlamakta zorluk cektigimi soylemistim, ama belirtmem gerekir ki, eskiye nazaran cok daha iyi anliyor, hatta bazen taklitlerini bile yapabiliyorum. Kendi aralarinda konusmalarini anlamak hala benim icin cok zor ama benimle direkt konusurlarken devamli tekrarlatmamdan olsa gerek daha yavas konusuyorlar.

Okulun kampus ici servisinin soforleriyle cok iyi anlasiyoruz. Yolculuk boyunca sohbet ediyoruz, hatta bazen sakalasip guluyoruz falan.

Birinde bunlardan biriyle isim muhabbetine girdik. Ismimi sordu, Ahu deyince 'oh, like yahoo(oh, yahoo'nun soylenisi gibi)' dedi, gulduk falan. O gun dogru soyledi ama devamli unutup duruyordu ve aklinda tutamadigini soyluyordu. Neyse aradan uzun bir zaman gecti, onunla tekrar karsilasmadik-taa ki az onceye kadar...

Servise bindim, once nerelerdesin, nasilsin muhabbeti, daha sonra bana durdu dedi ki: 'senin adin 'huuu'lu birseydi, dur hatirlayacagim!' Ben gulumsedim, 'peki bekliyorum' dedim. Adam biraz ugrastiktan sonra gercekten de hatirladi(!): 'buldum: yahoo!!!'

Y'yi kullanmazssan dogru dedim, ne diyeyim!