Konu: Sonuç
Mesajı Okuyun
Old 13-01-2018, 05:17   #1
Konuk

Varsayılan Sonuç

Evet mahkemem bitti fakat ortada hiçbir sorun yok evlenmiş olmama tek başına velayeti alamaz dediniz ortada bilirkişi raporları tutarsız hele malesef bir bilirkişi raporu sırf karşı tarafın avukatının oğlu ile sevgili dıye tamamen taraf yani bu ne biçim mahkeme bu ne biçim adalet oğlum annemi istıyorum demesine ragmen benden velayeti alındı size sorarım benim annelik haklarımı kim savunacak gerekirse yargıyatın onunde iki çocugumla yatarım ama insan gibi adalet istiyorum sordum hakime hanıma neden eksiğim neydi dedim hiçbir sorun soylemedi yahu aadam 8 sene kapıma gelmemiş oğlum diye sarılmamış hep ben babayı öğretmişim ben götürmüşüm şimdi benmi kötü oldum evet babasıdır kabul ediyorum zaten bu işin peşini bırakmayı dusunmuyorum itiraz hakkımı kullanıp ____'da görülecek olan davamda hakimlere güveniyorum çünkü _____'de adalet bitmiş tamamamen hersey torpille gidiyo her türlü ispatlarım bilirkişinin dahi sırf sevgilisinin durusması diye taraf tuttugunu dahil benim hakkım helal değil eğer benim çocuğumun hakkı da yendıyse yine hakkım helal değil sorarım evladınızı kaybetme korkusu yasadını zmı oğluma nasıl babanın yanında kalabileceği hakkında bana yardım edin nasıl söylerim diye sordugumda hiçbir cevap alamadım hakime hanımdan bu nedir hak hukuk sizin gözünüzde böyle mi