Mesajı Okuyun
Old 02-04-2007, 10:09   #8
oguzhand0

31 Mart'ı 1 nsisan'ı bağlayan gece uyumamıştım.Sabaha da AÖF sınavları vardı.İlk şakayı Habertürk sitesinde gördüm.Hükümet istifa etti yazıyordu.! Nisan olduğu tamamen aklımdan çıktı.Haberi baya baya okudum; ondan sonra altındaki notu da okuduğumda aptallığıma hayret ettim.Neyse ilk şaka buydu.Sonra günün devamında sınava gittim geldim.Hakkaten uyku bastırdı ve uyudum.Sonra İstanbul'dan bir arkdaşımın telefonuyla uyandım.Fan siteleri mahkeme kararıyla kapatılmış ne yapa biliriz diyordum.Dava dosyasını görmek istediğimde kaba etlerinden uydurdukları dava dosyasını gösterdiler.Dedim ne zaman sor. açıldı da site engellendi.Ee tabi daha sonra bunun da şaka olduğunu öğrendim ve kekliğime şaştım.Haa bu arada İstanbul'da ki arkaşımla telefonda görüşürken görmemişim, telefonda ekstradan 4 kısa mesaj 6 da cevapsız vardı.Bu kadar yoğunlukta bir şey olmazdı.
İlk mesaj Oğuzhan, Erdir(Yakın arkdaşım) trafik kazası geçirdi.Şu şu hastanedeyiz gelsene bi!!!
İkinci mesaj Oğuzhan ne zaman geliyorsun, Ya bir tanıdığım sen varsın yetiş.
Üçüncü mesaj Şaka yaptık oğlum yedin mi?
Dördüncü mesaj huoop nerdesin!

O sırada iyi ki uyuyormuşum.Çünkü böyleri şeyleri yediğimde 10 kaplan gücünde ortalığı ayağa kaldırma yetim vardır.

Not:Hepsinin intikamı alınacak