Mesajı Okuyun
Old 03-06-2007, 12:16   #2
Seyda

Av.Turan oldukça güzel bir konuya değinmişsiniz..Ben ailemi ve kan bağım olan diğer insanları bir tarafa koyarsam -ki onlar zaten hep yanımdalar- dost dediğimiz insanlar bakımından çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

Çok sıkıntılı bir durumda kalsam -keza mutlu anlarımda da böyledir- ulaşabileceğim öyle sağlam dostlarım var ki..Özellikle de ''Başıma birşey gelse ilk O'nu ararım'' dediğim bir insan var ki, iki eli kanda da olsa mutlaka yanımda olur..THS vasıtasıyla O'na kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum

Bunu tek taraflı düşünmüyorum elbette.Ben de o çok sevdiğim, çoğu kez planlarımı onlara göre şekillendirdiğim,bir süre görmediğimde özlediğim,hasretle sarılabildiğim canım dostlarım için çok şey yapabilirim..Çünkü biz yaklaşık 6-7 kişi olarak (en yakın olanların sayısıdır ) birbirimizin sadece iyi değil, kötü zamanında da en çok birbirimize güvenebileceğimizi biliyoruz.Sanırım bu sebeple çok sevdiğim bir hayvanım ya da oyuncağım olmadı

Herkesin böyle dostlara sahip olmasını diliyorum..Vee sevdiklerime, hep yanımda oldukları için sonsuz kere teşekkür ediyorum İyi ki varsınız!!!