Mesajı Okuyun
Old 21-05-2007, 09:22   #44
ebruli hanım

Soru

Benim yillardır en büyük hayalim çalışan bir kadın olmaktı,bunu da en sonunda başardım.Genç yaşta dünyaya getirdİğim kızımı belli bir yaşa getirdiğimde tamam dedim 12 yaşında artık bana her saniye ihtiyacı yok ben artık çalişabilirim ve sonunda şükürler olsun yillar sonra 35 yaşında çalışıyorum bİr gümrük şirketinde.kızımı büyüttüğüm yıllar boyunca hiç boş durmadım tabi.ÇYDD'de yıllarca yönetimde çalıştım,sosyal Ve faydalı bir hayatim oldu böylece ve bulduğum eğitim amaçlı tüm kurslara katıldım bilgisayar,İngilizce v.s..ve Hayal Etmekten hiç vazgeçmedim.Bu Yaştan sonra olmaz diye başlayan hiç bİr cümleyi dinlemedİm.Bana bazı şeylerin çok imkansız göründüğü zamanlarda bile bir gün sen değiştireceksin her şeyi sakın pes etme dedim.herkes Pazar günleri evinde oturup çayını içerken ben özel kursların kapılarında ders saatini bekledim.Şimdi en büyük hayalim yapabileceğimin en iyisini görmek.Başarı çok keyifli bir şey.Evde oturmaktan memnun kadinlara çok hayret edİyorum,bir kadın kendine bunu neden yapar acaba? Neden hiç hayal etmez yapabileceklerini?..