Mesajı Okuyun
Old 20-07-2010, 13:09   #618
Av.Meryem Kaya

Sayın Aladağ;
Öncelikle bu konuda ikti haftadır değil son üç gündür yazıyorum.Bu konuda gelen mesajlar nedeniyle "sigarayı bırakmak isteyen" arkadaşlarımıza sigarayı bu yolla bırakan biri olarak bunun "irade kullanmadan","canınız hiç sigara istemeden"sigaranın bırakılabileceığini yaşayarak görmüş biri olarak tavsiye etmek istedim.Çünkü insan bırakınca ve bırakmak isteyenleri de görünce doğal olarak yaptığı şeyi tavsiye etmek istiyor.Tavsiye ettiğim insanların tamamında başarılı olmadığını fakat bırakma konusunda en azından gayret olduğunu da az önceki mesajımda belirttim.Ayrıca ben bu kitabın tanıtımını yapıyormuş gibi bir izlenim bıraktıysam da kusura bakmayın öyle bişey hiç yok.Çünkü ben bile kitabı satın almadım.İnternetten okudum.Kitapta tabiki yöntemler var onlardan biri de en az üç hafta içmemeye kararlı olmak..
Okuduysanız ve beğenmediyseniz sorun yok..Fakat bu başkalarına faydalı olmayacağı manasına gelmez zannediyorumBen okudum ve belki de çok istediğim için kitap faydalı oldu..Her ne şekilde olursa olsun sigarayı bırakmak bi zamanlar bunu asla bırakmayı düşünmeyen ve "sigarayı bırak" diyenlere şiddetle karşı çıkan biri olarak çok güzel.Umarım herkes bırakır.Saygılar.