Mesajı Okuyun
Old 13-05-2014, 15:17   #1
Konuk

Varsayılan Baro Avukatim Benden ücret Istemesi Doğrumu?

Merhaba Adim Ayşe, Daha önce Bir Kaç Kez Sitenize Sorularimi Sormuştum Ve Her Seferinde Bana çok Büyük Yardimlariniz Oldu öncelikle Bunun Için Sizlere Tekrar Teşekkür Ediyorum. Sorum şudur Diğer Sorularimda Bana Verdiğiniz Tavsiyelerden Yola çikarak Konya Barosundan Avukat Talebinde Bulundum Ve Eşime çekişmeli Boşanma Davasi Açtim, Baronun Bana Tayin Ettiği Avukatim Dan çok Memnun Kaldim, Boşanma Davama üç Gün Kala Eşimin Avukatinda Anlaşmali Boşanma Teklifi Geldi Ve Biz Avukatimla Konuştuk Ve Bunu Kabul Etmeye Karar Verdim, Eşimle Anlaşmali Boşandik Ama şimdi Avukatim Benden 1500 Tl Avukat Vekalet Parasi Istiyor Ve Ben Bu Anlaşmali Boşanmada Hiç Bir şekilde Karşi Taraftan Maddi Nafaka Istemedim çalişmiyorum Oğlumla Beraber Ailemin Yaninda Kaliyoruz, Avukatimin Bu Parayi Benden Istemesi Doğrumu Veya Böyle Bir Vekalet ücretini Daha önce Bana Bahsetmesi Gerekmiyormuydu, Nerdeyse Avukatim Bu ücret Için Beni Haftada Bir Kaç Kez Ariyor, Avukat Vekalet ücreti Adi Altinda 1500 Tl Yi Avukatima ödemek Zorundamiyim Saygilar...