Mesajı Okuyun
Old 15-12-2006, 15:25   #10
icra20

Hiç merak etmeyin bahsettiğiniz kişiler yüzünden bana düzenlenen komplolar nedeniyle oyunlarını bozmaya çalıştığımdan dolayı soruşturmalar geçirdim.ve halen mücadeleme devam ediyorum. Ancak bunun bir kişi tarafından başarması mümkün değildir,soruşturmalar takipsizlikle sonuçlandı sadece birinden ceza yedim oda henüs kesinleşmedi, bunuda izah edeyim. Bilirsinizki icra müdürleri hacze çıkmazlar ancak haciz yolluklarından pay alırlar. Ben yasal dayanağı olmadığı halde hacze çıkmadan pay aldım diye ceza yedim, malesef diğer icra müdürü ise hakkında takipsizlik kararı verildi, artık tahmin edin mesleğimi sevdiğim ve saygı duymam nedeniyle göstermiş olduğum davranışı hazmedemediklerinden dolayı meslektaşlarım tarafından şikayet edildim. bunlara fırsat veren iş sahipleride suçlu, ben size örnekte vereyim, İcra müdür Yardımcısı arkadaşımız bir hacizden dolayı yediemin olmak istedi ve dahası bu tür davranış sergileyen meslektaşlarımdan da yararlanan iş sahipleride vardır. Bu yüzden tüm işsahipleri özellikle avukat arkadaşlarımızdan dürüst olduğuna inandıkları memurlara sahip çıkmalarını ve aynı kefeye koymamaları, ve bu kişilere meydanı boş bırakmamalarını rica ediyorum. Belki o anda bir şekilde işini yaptırmıştır, ancak başka bir gün ise yaptırdığı işin aleyhine sonuç verile bileceğinide unutmaması lazım. saygılarımla .