Mesajı Okuyun
Old 31-07-2012, 17:26   #1
Konuk

Varsayılan Eşin aldattığını ispat / Boşanma

Merhaba ben 1sene 2aydır evlıyım.Evlendıgım ılk gunden ıtıbaren esım bana sureklı hakaret ıcınde yaptıgım hıc bır seyı begenmıyor sureklı bahaneler bulup bana bagırıp cagırıyor.pskolojık sıddet uyguluyor.Cok ustume gelıyor ve benı herseyden kısıtlıyor.Evlendıgımız ılk gunden berı boşanıcam senden deyıp duruyor.benı aldattıgını yakaladım. elımde fotograf ve ınternetten yaptıgı konusmalar var.bana sımdıde anlasmalı bosanalım dıyor.Avukatı halasının oglu.getırdıgı protokolde hıc bır hak talep etmedıgımı nafaka tazmınat ıstemedıgımı esyaların zıynet esyalarının kendı aramızda paylasılacagı gıbı seyler yazıyor.Ben bunları kabul etmek ıstemıyorum ve benı aldattıgı ıcın elımde delıl oldugu ıcın tazmınat davası ve nafaka talebınde bulunmak ıstıyorum.eşim ise mahkemede itiraz edeceğini çocukluk arkadasım oldugunu söyleyeceğimi o yazıları ben yazmadım dıyecegımı elındekı fotografı da fotomontaj oldugunu soylerım dıyor ve hıcbır sey alamazsın dıyor ve bunların ustunede benı tehtıt edıyor.Sızce elımdekı delıllerı bu yalanlarla kamufle edebılır mı? hıc bırsey ıcın hak kazanamaz mıyım?