Mesajı Okuyun
Old 18-01-2010, 19:15   #193
Nur Deniz

1-Bakire biri ile evlenmek isteyen erkek, bunu kabul eden bir eş seçerek doktor raporu ile onaylatmalı..

2-Bu erkek doktor raporunda bir açıklık görürse evlilik teklifini kabul ettiği için bakire çıkmayan kadına tazminat davası açabilmeli..

3-Bir şekilde doktor muayenesini kabul eden kadın bakire çıkarsa ben bakireyim sen inanmamıştın diyerek daha fazla takı hatta bekareti için senet istemeli, öyle evlenmeli..

4-Bir doktor değil kurul raporu olmalı..Ne de olsa bu kadın daha önce bu doktora giderek sahte rapor düzenlettirebilir..

5-Kurul raporu tamamsa, bütün bunlara rağmen bakire hanımdan birde psikolojik muayene isteyerek, zihninde daha sonra beni aldatabilir mi düşüncesi sorgulanmalı, sonrada bunu garantileyecek önlemler alınmalı..

6-Yazık adama, birini sevmiş, istemiş, evlenmişler, gerdek gecesi her şey yolunda, amanın karısı bakire değilmiş, meğer olağan gelenek bir düzenmiş..Her şey geri düzene dönmeli..Kadının resmi hukuki kurallara uygun nikahı feshedilmeli..Hiç bir şey olmamış gibi davranılmalı..

Bu yazdıklarımda asla ciddi değilim...
Karar nedir bilmiyorum, aslında bilmekte istemiyorum ama..
Olması gereken..
Bir kadın ya da bir erkek kendisine eş seçerken beklentilerini ifade eder.Bu beklentilere uymuyorsa evlenmez..Gayri meşru yoldan para kazanan bir kadına aşık olan bir erkek belli bir süre sonra eşine yaptığı işle ilgili sözler söylüyorsa en büyük hakareti yapıyor demektir..Böyle bir şey olsa ne yazık ki bizim toplulumuz bir kadına bir damga vurdu ise 80 yaşında 20 torunluda olsa bunu ne hukuk ne de başka bir şey değiştirebilir..Kaldıki ilk mesajda bahsedilen, bana göre hak, erkeklere göre beklenti, genç kızlara göre hata olarak değerlendirilen bir olayın gündeme gelmesinin asla hukuki olmadığı ve de mantıklı olmadığıdır.

Erkeklere tüyo:Bakirelerle evlenin, evlendikten sonrada aldatılmamak için başka çözümler bulun.Mesela evden çıkarmayın, her meslek gurubundan kadınlara yönlendirin..Annesine bile göndermeyin..

Ya da eşinize sizle bağı olmayan bir nedenden dolayı kızmak yerine sadece SEVİN ve GÜVENİN..

Hiç kimse hiç kimsenin cinselliğine bekçi değildir..