Mesajı Okuyun
Old 31-08-2020, 16:54   #1
Konuk 2723

Varsayılan Görüntülü görüşme

İyi günler. 15 Ocak 2020 de anlaşmalı olarak eşimden boşandım. Daha öncesinden açılmış kamu davasına dönüşen şiddet davamızda devam etmekte. 4 yaşında ki oğlumun velayeti bana (annesiyim) Verildi. Eski eşimle aynı memleketliyiz. Boşanma sonrası ben ailemin yanına döndüm o görevi icabı başka illerde. Oğlumu ayın 1. Ve 3. Haftası cuma ve Cumartesi saat 10-18 arası görmesine karar verildi. Ancak sürekli izin dönemi eleman sıkıntısı var deyip gelemediği günler görüntülü görüşmek istiyor. Açıkçası bende istemiyorum oğlum babası gelmediği zaman telefon isteteyecek ve bu böyle sürüp gidecek karşı tarafında kolayına gelecek. Size sorum şu görüntülü görüştürmemen fotoğrafını göndermemek suç mu. Çünkü sürekli beni elbet bir gün yargı önünde bu hareketinin bedelini ödeyeceksin diyor. Zorunluluğum var mı. Gelip neden görmüyor. Sonuçta kendisininde memleketi ailesi burda uzakta değil 4-5 saat. Yatılı bir hafta aldıktan sonra iki aydık görmeye gelmedi. Kreş fiyatları arttığı için nafakayı arttırır mısın dedim reddetti. ki daha önce tehditkar olarak oğlumun neye ihtiyacı olursa haber edeceksin demişti. Şimdi diyor ki sen görüntülü görüştürmezsen bende arttırmam. Lütfen yardım edin. BeniM zorunluluğum var mı mahkemede velayette bunu kullanır mı. Çünkü velayetle de tehdit ediyor.