Mesajı Okuyun
Old 23-04-2008, 22:51   #1889
Av. Can DOĞANEL

Alıntı:
Yazan Av. Hatun Olguner
Can Doğanel"in çok değerli bir insan ve hukukçu olduğunu,tarafımca takip edilenler arasında ilk sıralarda yeraldığını,ciddiyeti,beyefendiliği ve hiçkimseye hiçbir zaman sataşmaması,kişiliğinin mükemmelliğini yansıtan birkaç özellikle birlikte,mesleğini meslek kurallarına bağlılık ve dürüstlük içinde ifa etmekle ilgili ilkelerine bağlılığı da dikkatimi çektiği için ve onun yaşına yakın 30-40 civarında yeğenim olduğu için hep onlardan biri gibi görerek,bu olumlu özelliklerinin sanki bir yakınıma aitmiş gibi bana mutluluk ve gurur vermesinden ötürü,( sık sık insanca duygularla hediye alma ve etme alışkanlığım da olduğu için),bu nedenlerle Can Doğanel"e de doğum gününde bir hediye almak içimden geldi,hatta adresini baro adres levhasından aldım da,yakında gecikmiş bir sürpriz yaparak doğum günü hediyesini gönderebilirim,ama umarım o da takip edildiğini düşünmez,itiraf edeyim de,yanlış anlamasın. Çünkü onun hakkındaki bu güzel ve insani,mesleki düşüncelerimden bu kadar açıkça haberi olmamıştı.
Böyle durumlarda doğru tepkiyi vermekte zorlandığımı ve abartıldığımı düşündüğümü itiraf ediyorum. Yine de teşekkür ediyorum. Ayrıca gözler önünde olmasa da birkaç kişiyle takışmışlığım vardır.