Mesajı Okuyun
Old 03-03-2008, 01:19   #177
av.taydin

Şimdi kim giriyor Siyasi Tarihe bilmiyorum ama ben Gül Hocamdan 3 yıl boyunca aldım Siyasi Tarihi Kabusum olmuştu. 3. sınıf bütünlemede veremeseydim 1-4 e takılıp okul uzayacak, ticaret 1, siyasi tarih ve felsefe ile koca bir yılı başka ders alamadan geçirecektim Bir bavul siyasi tarih notum olmuştu. nedendir bilinmez ama dersi 3yıl almama rağmen kitap almamıştım. 3. yıl finalden de kalınca Yılmaz hocanın kapısına dayanıp hocam napıyım amuda kalkıp mı çalışsam, bende bi sorun mu var ama yok öle olsa diğer dersleri nasıl verecektim, yıl boyunca alttan aldığım/alacağım sadece siyasi tarih, iktisat, felsefe ve ticaret 1. napıcam ben demiştim . bütünleme sonrası bir gün rüyamda siyasiden aldığım notu gördüm. o sabah okula gittiğimde de açıklandığını öğrenip yılmaz hocanın yanına koşmuştum hemen. Koşa koşa gidip baktık notuma daha doğrusu benim durumumu bildiği için önce kendisi baktı, sanırım geçememiş olursam alıştıra alıştıra söyleyecekti aldığım notu söylediğinde ise şok olmuştum. tek tepkimm " hocam ben bu notu aldığımı bu gece rüyamda görmüştüm"..... hakikaten gördüğüm notu almış ve asgari ortalamanın üstünde bi notla vermiştimm...