Mesajı Okuyun
Old 12-09-2007, 00:42   #13
Deniz İpek

Alıntı:
Yazan adalet tanrıçası
Sayın Deniz İpek,
Yanlış anlaşılmak istemem ama vurgulamak istediğim nokta(bu tabiri kullanmayı hiç sevmiyorum)sizin paranızla o üniversitede okumanız ve bu sayede kıymetli hocalardan eğitim alma olanağına sahip olmanızdı.Bu sene KKTC hukuk fakültelerinin taban puanlarına bakacak olursak Türkiyedeki en düşük taban puanlı hukuk fakültelerinden yaklaşık 25-30 puan düşük olduğunu görebiliriz.O zaman sizce bu haksızlık değil mi?Herhangi bir öğrenci sizin aldığınız puandan 25-30 puan fazla alıyor ancak parası olmadığı için sizin eğitim görmüş olduğunuz seçkin hocalardan ders dinleyemiyor.KKTCdeki üniversitelerin de vakıf üniversitesi olması sebebiyle böyle bir genellemede bulunmuştum.Ayrıca Türkiyedeki bütün hukuk fakültelerinin de birbirinden kaliteli olduğu görüşünüze katılmadığımı belirtmek isterim.Öyle ki siz bile hocalarınızın Ankara,İstanbul ve İzmirden geldiğini vurgulamışsınız...
Saygılarımla...
Benım unıversıte adı vermemın amacı hocalarımızın hangı unıversıteden geldıgını belirtmekti.pes yanı cok yazık bazen susmak en iyi yanıttır...
saygılar