Mesajı Okuyun
Old 15-02-2007, 14:37   #16
av.semire nergiz

Alıntı:
Yazan süleyman zengin
Buraya yazı yazmak kırlara çıkıp avazının çıktığı kadar çığlık atmak gibi bir şey diye düşünüyorum. Avukatlar hakkında bu olumlu düşüncem tabii olumsuz düşüncelirim de var.
Av.Semire Nergiz toz 'a bir cevabim olacak. Biz aslı görevimizi seve seve yaparız. Ancak ben sadece günde 8 saat çalışmak zorundayım. Bu durumda senin dosyana sıra gelmeden ben emekli olurum ve hiç şekilde seninle karşılaşmazdık.
Sevgili Süleyman bey;Ama zaten başta dedik ya avukatlar olmasa.Böyle bir olasılıkta ben avukat olarak olmayacağıma göre zaten sizinle karşılaşmazdık .Şaka bir yana ilk yazdığım mesajda sanki icra daireleriyle problemim varmış gibi anlaşılıyor.Aslında işin gerçeği şu ki yıllardır avukatlık yapıyorum ve bu güne kadar icra dairesinde çalışan personel ile iyiniyet ve saygı çerçevesinde yasal işlemlerimizi yapmışımdır, dolayısıyla bana hayır yerine çoğunlukla evet diyen icra personelinin özveride bulunduğunu biliyorum. Yani Karşılıklı özveri olmazsa olmaz kuraldır bence.Ayrıca kabul etmek gerekir ki Çalışması gereken 8 saati boş geçiren de yok değil.Saygılar