Mesajı Okuyun
Old 10-06-2008, 12:34   #1
Konuk

Varsayılan Bosanma Davası Açan Eşin Kusuru Nedeniyle Davanın Reddi

iyiydün ler2007 hazıranda evlen dik esim davacı olarak görül dügü ben ise kusurlu olarak gösterdigi dilek ceye düşüncesiz ce imza attım ve 2008 6 haziranda mahkeme ol fakat mahkemeden ön cvp dilek cesi verdim ve kendisinin söyledigi dilekcedeyazan lar gercek dısı bem degilim kusurlu olan dedim sa idinmde var dedim sadakatsiz alisi ile oturuyoduk baba sı annesi sürüekli asalayo felç annesi beni ailsi bi hizmetçi olarak görüyodu dedim mahkemede de ken diside ele verdi kendini hakime benim felç li annem ver dedi hakim senin annene bakmak zorundadegil dedi ben vermiş oldugum dilekcede asıl gercekleri yazdım ve maddi manevi tazminat ceyizimi takılarımı nafaka verdigi taktirde kabul ediyorum bosanmayı dedim esim actıgı dava red edildi bana 100 ytl tebbir nafakası verdidava böyle bitti şimdi ne yapmalıyım saidim var hemen bosanma davası açmalı mıyım yok sa bi süre hukiki yönden benim için beklemem iyiymi olur yada bosanma degil de tazminat davasımı açmalıyım suan kagıt üzerinde evliyim ama bizim toplum malum dul görünüyorum her yönden yıpranıyorum hayatımı maf etti bi gün telefonda konusturttum ve yaparım evliyken bile baska kadınla beraber olurum baska kadınlara askım derim bakıcak tın anneme olan sana oldu bana bisey olmadı gibi bütün yasattıklarını öyledi kaydedtim saidim var ama ses kaydını mahkemeye versem ses kaydından dolayı suclu olurmuyumyada ses kaydını bilen kardesim yada arkadasım cıksa mahkemede saitlik yapsa nası olur şim ne yapmalıyım tazminat davasımı acmalıyım yoksa bosanma davasıyla birlikte bütün maddi manevi haklarımı mı istemeliyim beklemeli mi yada gerek yokmudur beklemeye