Mesajı Okuyun
Old 17-06-2009, 12:13   #145
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

N.E. ifade verdi: Beni camdan ağabeyim itti

SİİRT - Yerel radyoda arkadaşıyla buluştuğu için babası ve ağabeylerinin saldırısına uğrayan ve altıncı kattan düştükten sonra kaldırıldığı hastanede beş yerinden bıçaklanan N.E.’nin ağabeyi gözaltına alındı.

Babası ve ağabeylerinin arkadaşlarını ziyaret ettiği yerel radyo kanalını basması sonucu Altıncı kattan düşen N.E. sedyeyle hastanenin acil servisine taşınırken amcası A.E., tarafından beş yerinden bıçaklanmıştı.

N.E.’nin amcası A.E. tutuklanmıştı. Hayati tehlikeyi atlatan N.E. polise ifade verdi.

N.E ifadesinde “Radyonun bulunduğu apartmanın 4. katında oturan M. adlı arkadaşımın evine gittim. M., Radyo 56 FM’de staj yapıyordu. Annesi radyoda olduğunu söyleyince radyoya çıktım. Babamlar beni arıyorlarmış. Radyoda olduğumuzu duyunca oraya geldiler. Radyodakilerle kavga ettiler. Cam kenarında duruyordum. Ağabeyim S.E. bana doğru yürüyüp iteklemeye başladı. Sertçe ittiğinde ben düştüm. Ama o, camın açık olduğunu bilmiyordu. sonrasını hatırlamıyorum.” Bu ifade üzerine S.E. tutuklandı.

N.’i üç kez ziyaret eden halasının oğlu B.A ise “N. ile hastanede 3 kez görüştük. Birbirimizi seviyoruz” dedi. (dha)

http://www.radikal.com.tr/Radikal.as...&CategoryID=97