Mesajı Okuyun
Old 15-06-2011, 22:32   #1
magdur..

Varsayılan ne yapmalıyım

eşimle ewlenmeden hamile kaldım bebegi ögrenince aldırmam gerektiğini söyledi kabul etmeyince kaçtı gitti ortadan kayboldu sonra geri döndü bebegi we beni sewdigini istediğini söyledi sonra birde aile iknasına giriştik annesi beni resmen kürtaja zorladı çok yıprandım hamileliğimin ilk günlerni hep aglamakla bebekten vazgecmeyi düşünmekle gecirdim sonra evlendik 3 aylık hamileydim eşim ögrenci ben kadrolu dewlet çalışanıyım eşim başka şehirde çok nadir gelip gidiyordu yalnız her geldiginde tartışmalar eksik olmuyor durum eline bıcak almasına kendisine zarar vermesine kadar ilerliyordu hatta birkeresinde benim bogazıma sarıldı geceleri uyumayıp ayakta saatlerce dikilip beni izliyordu evliliği kaldıramadığını bebek yüzünden evlendiğini düşündüm hep oysaki sırf bebek için formalite evlilik bile yapacaktım bebeğimi o kadar çok istedim eşimle oturup konuşmaya çalıştım eğer o mutlu olacaksa eskisi gibi iyi olacaksa ayrılabilceğimizi söyledim çünkü gidişatı beni korkutuyordu son olarak kız kardeşim yatılı da kalıyor arada ev iznine alıyorum aldıgım birgün ben işteyken eve erkek arkadaşını çagırmış bunu gören ev sahibi kayınvalidemi aramış eve gelmişler anahtar onlarda da var kız kardeşmi evden kovup ona türlü hakaretler etmiş kardeşim 13 yaşında onlarla tartışmaya girmeden eşimle konuştum tartıştık boşanmaya karar verdik herşeyin altından tek başıma nasıl kalkarım bilmiyorum eşimin üniversitesi bitti geldi biliyorum ama ne beni arıyor nede telefonuna ulaşılıyor bu sene bende okula gidicem aynı zamanda bebek var çalışıyorumda bikaç ay ücretsiz izinde kullanmak zorunda kalabilirim kira faturalar bebek okulum napıcamı bilmiyorum kredi borcumda var ama bu benim borcum evlenmeden de vardı çocugun en azından bakıcı parasını karşılaması lazım eşimin ailesinin durumu çok iyi aylık ne kadar talepte bulunabilirim haklarım neler zaten çok üzgünüm eşimi hala seviyorum