Mesajı Okuyun
Old 15-03-2012, 10:49   #683
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Avukat1992
Sitenin değerli yöneticileri ve üyelerine selamlar.. Bu siteyi vareden başta yöneticiler olmak üzere, herkese emeklerinden dolayı teşekkürler.
Sitede öncelikle gördüğüm içerik-biçim ilişkisinde "kalite"ye verilen önem ve bu çok sevindirici.. Bu iki özellik kanımca, yumurta mı tavuk mu misali, önceliğinde karara varılamayan ve geliştirildiğinde birbirini zenginleştiren unsurlardır. Elbette yazı dilindeki bilgi, özen, saygının iç dünyamızda da karşılığı vardır ya da iç dünyamızda var olan aynı hususlar yazı ve konuşma dilimize de yansıyacaktır..
Ne yazık ki bu konuyla ilgili bireysel, kurumsal ve toplumsal birçok alanda olumsuz örnekler sergiliyoruz..
Bu sitede olduğu gibi, ortaya konan olumlu örnekler geleceğe duyulan umuttur aynı zamanda..
İçimizdeki umutların hepsi canlı kalması dileğiyle hepinizi selamlıyor ve işlerinizde kolaylıklar diliyorum...
Hepinizi içtenlikle selamlıyor ve işlerinizde kolaylıklar diliyorum
Hayatın temeli düşünme üzerine kuruludur ve insanlar iyi düşünerek yaşadığında, iyi düşünerek yazdığında, iyi düşünerek yaşadığı iletişimlerle toplam kalite de artacaktır diye düşünüyorum.

Merhaba, hoşgeldiniz, safalar getirdiniz, bezme revnak verdiniz.
Çok güzel düşünce ve sözlerle bir giriş yapmışsınız...
Yararlanmanız ve yararlandırmanız dileğiyle...

Site Karşılama Komitesi Üyesi