Mesajı Okuyun
Old 10-12-2019, 09:28   #3
Konuk

Varsayılan Eksik bilgiler

Merhaba,
Yalanların Evlilik öncesinde başladığını söylememin sebebi, yalan söylemenin onun akutlaşmış karakteri olduğunu anlatmak içindi. O hep böyle yaşamış ve ne yazık ki böyle yaşamaya devam edecek. Hayır, ben O’nu böyle kabul etmedim değişeceğini düşündüm ve buna beni inandırdı. Söylediği yalanlar ona olan güvenimi ve sevgimi yitirtti bana. Ama artık oğlum 11 yaşında ve bu yalanlar oğluma da zarar veriyor. Yavrum aylarca maaş getirmediği için parasız geçen günlerden sonra babasınını ödenmeyen maaşlarını toplu almasını bekledi. Olmayan toplu para için babasının kurguladığı tatil planlarına ortak edildi. İnternetten tatil araştırdılar mesela. Kendisi söylediği yalanın gerçek olduğunu o kadar inanmış ki fake call avukat aramasının birinde güya parasının ödenmesinin ertelendiğini öğrendiğinde t-shirt’ünü parçalayarak sinir krizi geçirdi. O kadar gerçekti ki her şey bizi de inandırdı. Sonuç herkesin hevesi kursağında kaldı. Oğlum artık neden boşanmamız gerektiğini anlıyor ve çocuk kafası ile ‘sen daha ne yapacaktın haklısın’ ‘ bir insan ailesine neden bu kadar yalan söyler ki’ diyor.
Tanığım yok (Durumu anlattığım ailem dışında) ama bana şirketten ona gelmiş gibi yazdığı ve bana gönderdiği e- mailler, eve gelen icra kağıtları ve konu ile ilgili bana yazdığı whatsupp mesajları var.
Şu an işsiz. Annesi yapıyor tüm ödemeleri ancak o da evi satmam için baskı yapıyor. Evi evliyken satın aldık hala annesinin ödediği bir miktar kredisi de var. Ailelerimizin yardımı ile aldık o evi de. Anlaşamamız durumunda evi oğlumun geleceğini kurtarmak için satmamamın bir yolu bulunamaz mı? Ne bileyim manevi tazminat yerine evi oğlumun adına yapsak olmaz mı? Benim bir avukata ihtiyacım var ama hiç avukat tanıdığım yok. Bu nedenle bu platforma yazdım. Burada Herkes avukat ve öncelikle oğlum için en iyi sonucu almak adına beni yönlendireceğini düşündüm.
Teşekkür ederim ilginize.