Mesajı Okuyun
Old 22-11-2007, 14:19   #8
üye18721

Sayın Envanter Teşekkür etmek teşekkür edilen kişiyi bir yerde onore etmek anlamına gelmektedir.THS'nin içinde çeşitli forumlar bulunmaktadır.Bu forumların en önemlisi de tabi ki Hukuk Forumlarıdır.Ben bu siteye üye olurken bir hukuk sitesi olduğu için üye oldum.Lokal kısımlarının çok sonra farkına vardım. Lokal kısmı içinde yer alan konuların ve bu konulara katılımın günlük yaşamımızdaki stresi azaltma yönünde fayda sağladığı tartışılmasız bir gerçektir.1.Sorunuzda hukuka katılma oranını arttırmak için mi teşekkür kat sayısının yüksek tutulduğunu soruyorsunuz? Benim kanaatime göre,zaten adı üzerinde; THS'ye üye ve konuk olarak ziyaret eden kimseler öncelikle hukuki bilgi edinme veya paylaşma amacıyla burada bulunmaktadırlar.Bu nedenle teşekkür katsayının arttırılması zaten mevcut olan katılıma ekstra bir artış sağlamayacaktır.Sayın Admin'in hedeflediği amaç, THS'nin kuruluş amacına ve özüne uygun olarak; gerek meslektaşların soruları kısmına yanıt veren gerekse de gittikleri adliyelerde,diğer meslektaşlarının incelemelerini istediği dosyaları araştırıp emek ve zaman harcayan katılımcılarla,amacı daha ziyade mizah-eğlenme-stres atma gibi konularda yazan katılımcıların emeklerinin değerlendirilmesindeki farklılığın teşekkür katsayısı arttırılmak suretiyle belirgin hale getirilmesidir.Amaç sadece iyi zaman geçirmek,stres atmaksa sırf bu amaçlara hitap eden bir çok internet sitesi zaten var.Saygılarımla.