Mesajı Okuyun
Old 17-01-2007, 17:16   #27
Av.Duygu Keleş

Trabzon Barosuna kayıtlı olan avukatlar,Trabzonda görev yapan hakimler savcılar ve hasbelkader Trabzon Barosuna girenler Z amcamızı çok iyi tanırlar.20 li yaşlarda göreve başlamız ve hala 70 li yaşlarında olmasına rağmen bizim arkamızı toplamaya devam ediyor.Onu sevmeyen ya da onun sevmediği bir avukat yoktur Trabzon da.(Arada atar tutar arkamızdan ama olsun)Baro seçimlerinden sonra yeni başkanımız sağolsun avukatlar odasına kahve makinesi koydur.Hani su bir düğmede capuccino bir düğme de çikolata olanlardan.Bayağı güzel bişey yani.Dışardan bir avukat gelince hemen soruyoruz.Çikolatalı capuccino mu içersiniz sade mi diyeHavamız olsun efendim Bu tarz teknolojılere alışık olmadığımızdan mıdır nedir sürekli Z amcamız bizimle kavga halinde.2 hafta önce bir arkadaşımız kendine içecek almaya çalışırken sanırım düğmeye iki kere basmış ve musluktan okadar çok .çikolata akmış ki.Odaya girdiğimizde avukat arkadaşımız köşede sinmiş oturmuş Z amcanın elinde paspas onu azarlıyordu.O anda Z amca bilgisayara geçti ve bir şey yazıp kenara çekildi."İlgili butona bir kere basınız")))
Tabi bizde artık korka korka makineye yanaşır olduk.Bende birşeyler içeyim dedim ve ilgili butona bir kez bastım.Baktım musluktan birşey akmıyor.Z Amca diye seslenmeme kalmadan makinanın altından kahveler akmaya başladı.Ve hazin son Z amca ensemdeydi.
Züdükler siziiiiiiiii!!!Avukat olduğunuz bir makine kullanmayı beceremiyorsunuz.Okulda öğretmediler mi size
D:!!!