Mesajı Okuyun
Old 16-11-2017, 12:53   #1
Konuk

Varsayılan velayeti bende olduğu halde çocuklarımla ilgili baba ve yeni eşi tarafından huzursuz ediliyorum

Eski eşimden ayrılalı 1.5 sene oldu 3 oğlum var 16-11-5 yaşlarında çekişmeli boşanmak yerine çok büyük bir hata yapıp anlaşmalı boşandım ve şimdi bunun cezasını çekiyorum.Çekişmeli boşanmış olsam belki şimdi beni bu kadar yıpratamayacak çocuklarını zaten göremeyecekti.
Ayrıldıktan 5 ay sonra gizlice evlenmiş bunu öğrenen çocuklarım babaya karşı çok kırgın olduklarından gitmek ve görüşmek istemediler babada onların inadına icraya giderek almaya başladı ben dava açtım cocuk ilişkisinin düzenlemesine dair ancak herşey benim lehime olduğu halde 1 sene süren davamda bildiğiniz 4 hakim değişti ve davamı önemsemeyen bir avukat yuzunden kaybettim davayı.
Baba ve yeni eşi 5 yaşındaki oğluma oturup benimle ilgili sorular sordukları ve beni kötüledikleri bir video çekip bunu aile mahkemesine vermişler ne düşünerek verdilerse artık çocuğuma beni kötülediklerini oradan öğrendim, 16 yaşındaki oğlumu ben çocuğuma izin vermediğim halde ve bana kendisi bile haber vermeden gizlice ve tek başına kız arkadaşını görmeye Ankara'ya gönderdi bu da yetmedi 16 yaşındaki oğluma whatsapp de sürekli beni kötüleyen mesajlar gönderdi kendisinden aldığım manevi tazminatı çocuklarıma sürekli sanki ben kendimi para karşılığı satmışım gibi empoze etmeye çalıştı ve çalışıyor oysa o manevi tazminatı ben zaten çekişmeli boşansam da alacaktım ama adam bildiğiniz arsız 14 senelik evliliğin bana bedeli çok ağır oldu (psikolojik ve fiziksel şiddet, aldatma vs.) ben kariyerine bişey olmasın aman yine çocuklarımın babası rezil omasın diye düşünürsem bedeli bu olur artık yıldım bu konuda ne yapabilirim benim hayatıma çocuklarımla ilişkime müdahake eden bu adamı nasıl engelleyebilirim yardımınıza ihtiyacım var