Mesajı Okuyun
Old 12-09-2008, 01:23   #360
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan Sigarayı Bırakıyoruz!

Saim kardeş bir yardakçı buldum.

İşbirliği teklif ediyorum. Yeniden sigara içmeye başlayacağım. Desteğinden eminim.

Ben bu insanları anlamıyorum.

Şimdi Suat bırakmadı, Cengiz bıraktı, asıl sorun Gülümse'de sigara içmiyor ama hiç tavır da koymuyor. Şimdi Cengiz ile Suat'ın gelip beni dövebileceğini düşünüyorum. Gülümse de orada. İstanbulda ajanlarım var. Konya'da yok. Senin Konya'da tanıdığın bir yakinin var mı? (Hamili kart olması tercihimdir) En şiddetli savunan Nur. Onun kontrol edilmesi gerek. Ankara'ya da yakın. İstanbul'dan gelenleri haber alıp kaçarım ama Konya ekibi için korkuluyum. Yol yakın. Kaçamadan yakalanırım.

Neyse bu özel sohbeti geçtikten sonra şimdi benim ince planlarıma geleyim.

Kardeş;

Tartışmanın bir yerinde söylemiştim ya sigara için:

Seviyorum namussuzu.

Şimdi bırakamazsam senden bir iyilik isteyeceğim. Seni dünür göndereceğim.

Bu sigara namussuzunu Suat'dan alıp bana getireceksin. O artık benim helalim olacak. Vermez ise bilmem. Kaçır, birşeyler yap.

Kardeş sen iç dedin ben de istiyorum. Al getir.

ÖNEMLİ NOT: Bu mektup okunduktan sonra on dakika içinde kendini imha edecektir. Bu mektubu bir yere taşımayı düşünmeyin ve bilgileri de aktarmaya kalkmayın. Size verilen talimatlar doğrultusunda davranırken yakalanırsanız tarafımızca tanınmayacaksınız ve size sahip çıkılmayacaktır. Adımı vermeyin.

Sevgili cürmüm kolay gelsin.

Şaka bir yana sayın Sarı'nın ifade ettiği gibi;

Bu olay bitmiştir.

Suat bey de ifade etti.

Özenti ile başlamamış.

Bundan sonraki sorun benim sorunum. Sigara içecek miyim İçmeyecek miyim. Sonrası Suat beyin 30 yaş sonrası başlamasına benzeyecek.

Saygılar