Mesajı Okuyun
Old 07-09-2008, 13:41   #340
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan HAMZA
Konuya dahil olmanın zamanı geldi sanırım Yaklaşık 10 gündür sigarayla savaşınızı takip ediyorum arkadaşlar...Bende kendimce bi savaş verdim ama paylaşmak istemedim sizlerle.Savaşınızı olumsuz etkilemekten çekindim açıkcası.
Yazılanları okumaya başladığımda günde iki paket olan sigara tüketimimi tek pakete yeni düşürmüştüm. "Ve bende bıraktım" deyip de cayma ihtimalim yüksekti.10 Gündür 3-5-1-0-2 gibi düzensiz sayılarda devam ettim kullanmaya.Ama yaklaşık 48 saattir içmiyorum ve bu 48 saat benim için önemli bir baraj...Daha önce ki denemelerimden edindiğim tecrübeye dayanarak;kendime verdiğim sözü tutmama riskim vardı.THS' de beyanda bulununca dönüşü olmayan bir yola girecek gibi hissettim kendimi ve konuya geç dahil oldum.Ama dahil oldum işte bende bıraktım..
Bırakma sebebime gelince tad alma duyumu geri istiyorum . Bu konuda 15 günlük,1 aylık barajları aştıkca ödüller koyuldu önüme Şu an sigarayı değil de 15 gün sonra ki ilk ödülümü bekliyorum,mutluyum.Bırakma konusunda özel mesajları ile beni tekrar tekrar gaza getiren dostlarıma teşekkür ederim.

Zincirin zayıf halkası ben değilim Aranızda banada bi yer açıverin bakalım.

Sigaraya genellikle küçük yaşlarda birilerine "özenerek" başlanır(Ben 30 yaşında başladım, o istisna). Bu forum sayesinde ise birilerine "özenerek" ve hatta "imrenerek" ve dahi "kıskanarak" sigarayı bırakanların olacağını bilmek çok güzel.

Sayın HAMZA, sigarayı bıraktığınız için size özeniyor ve hatta imreniyor ve dahi kıskanıyorum.Mücadelenizde başarılar diliyorum.

Bir küçük not: İmza kısmında sarı zemin üzerine yazılmış "mavi" ve "kırmızı" uyarılar size özel yazılmadı. Yanlış anlamayın, genel bir uyarıdır.