Mesajı Okuyun
Old 10-04-2013, 06:27   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
eşimle boşanma sürecindeyiz ve 16 aylık oğlumu 15 günde bir görüyor geçtiğimiz hafta sonu görüş günüydü babası oğlumu aldı ve yakalaşık 3 saat sonra geriye getirdi ve oğlumda çok farklılık hissettim daha öncelerde ağlayarak gidip geliyordu yine ağlayarak gitti ağlamadan geldi ve çocuk boş boş bakıyordu söylediğim hiçbirşeye tepki vermiyordu kucağımdan yere bıraktığımda ayakta duramıyor dengesizce yere düşüyordu ağzını koktum ve bira kokuyordu bol su içirip temiz havada dolaştırdım ve kendine geldi babasına bu çocuk niye böyle dedim bana dalga geçerek babasını görünce sakinleşti dedi ve güldü benim bu durumda oğlumla ilgili yasal olarak yapacak bir işlemim varmıdır bunu bir kez yapan muhakk ki tekrarını yapacaktır nasıl bir önlem almalıyım cevabınız için teşekkür ederim.Kendisi evliliğimiz sürecindede devamlı alkol alan bir kişiydi.

Sayın konuk,
Babanın çocukla kişisel ilişkisinin kısıtlamasını ya da kaldırılmasını mahkemeden talep edebilirsiniz. Davada bu yaşanan olayları kanıtlamanız gerekecektir. Hak kaybına uğramamak için bir avukattan doğrudan hukuki yardım alınız.