Mesajı Okuyun
Old 09-12-2008, 19:44   #1
cikmazdayim

Kitap lutfen bana yardim edin

merhaba ben 38 yasinda ikinci evliligimi yapmis bir bayanim ve ilk evliligimden iki cocugum var simdi ki evliligimden 6 yasinda oglum var esimin de ikinci evliligi onunda 24 yasinda bir oglu var ve biz yurt disinda yasiyoruz esim eski hanimina ve ogluna surekli para gondermekten esimle surekli tartismaya basladik sonra oglunu bizim yanimiza getirip bizimle yasamaya basladigindan beri ikiside beni asalamaya hakaret etmeye ve evden kovulmaya basladilar esim daha onceden eski esine para gonderdigi icin kavga ettigimiz sirada bilegime sandalyeyle vurmasindan ve ev ici olayindan polis tarafindan evden uzaklastirilip daha sonrada evde bana hic bir sekilde bana ve 6 yasindaki oglumuza zarar hakaret etmeden 2 yil cezayla eve gonderdi ama kendisi hic bunlara uymadi ve arti oglu 24 yasindaki kisi de ustune katildi ve ben bunlra katlandim sonra esim bana hakaret edip ufuk bahaneyle olay cikartip polis cagirtip beni evden attirdi simdi tasinyorum ve esimin turkiyede cok mali var ve bize hic bir sekilde yardimci olmuyor maddi ve manevi hep 24 yasindaki ogluna veryo ve eski karisina benim haklarimi ve ne yapmam gerektigini bana yazarsaniz cok sevinirim bosanmalimiyim yoksa bosanmadan hak edecegim seyler varmi lutfen beni ydinlatin bu konuda samdiden cok tesekur ederim