Mesajı Okuyun
Old 06-11-2007, 14:23   #15
Envanter

Hepsini okudum olayın. yazılacak çok yorum var ancak yapılacak neler var orası tartışılır.
Evlilik süresince yaşanan problemler için psikiyatriste yalnız gitmiş, şöyle yapsalardı; evlilik psikiyatristine beraber gitselerdi durum daha farklı olurdu kesinlikle.
Artık bunun eğitimle ne kadar ilgisi var tartışılır. Bir avukat boşandığı zaman haklarını elbette hemşire olan eşinden daha iyi bilir.
Benlik algısında problemleri bitirememiş bir kişi diye tanımlıyorum. Yani dünyaya sadece kendi penceresinden bakan 3 ie 5 yaşlarındaki çocukcu bir davranış sergilemesi ve sorumsuzluk yapması büyüyen bedenlerin içinde saklı kalmış küçük Y.Ö'yü besleyememiş. Tabii bunun kendi anne babasından kaynaklandığını yada Y.Ö' yi kim büyüttüyse sağlıklı ilgilenilmediği hemen anlaşılmalıdır.
psikiyatristin yorumu burada çok önemli. Çözülmesi gereken avukatın ruhsal durumu olacak. O da çözülmemiş anlaşılan. Psikiyatristi kandırmak nasıl olur bende bilmiyorum.
Şuan için yapılması gereken Y.Ö'nün ve iki çocuğunun tedavi altına alınması olacak.
Saygılar...
not: Bu tür vakalarda problemin yalnızca bir kişide olması, evlilik psikiyatristine beraber gitmeyi engellememeli. Çünkü burada kurtarılacak olan aile var çocuklar var.

Bakınız: http://forum.doktorsitesi.com/index.php?topic=120.0