Mesajı Okuyun
Old 18-08-2023, 01:58   #1
Ayselomer

Varsayılan Oğlumun nafaka arttırım davası

Merhabalar,oğlum 3 yaşına geliyor aylık 600 tl nafaka ödüyor karşı taraf.Yeni yeni ek biseylwr yapmaya başladı ama yetmiyor tabi ki ve kreşe baslicak destek olmuyor kendisi. Bende dava açtım kendisi cevap dilekçesine bir sürü şey yazmış şahit yazmışlar 3 tanede.Davanin reddini istiyor,oğlumun ayın 20 günü zaten onun yanında kaldığını her ihtiyacını aldığını bana bir yük olmadığını, hastane ilaç her ihtiyacı karsiladiginı,kendisinin maaşı artmış olabilir ama günümüz kosuluyla zor durumda oldugunu, bana ödediği tazminat için kredi çektiğini hala onu odedigini,oğlum için yaptığı harcamalari bankadan cikarttigi,benim tek isteğim nafakadan kazanç elde etmem gibi bi sürü çirkin yalan sacma seyler yazmis.

Sunu biliyorum ki zaten cok bir artis olmaz ben 3 bin talep ettim avukatim 5 bin edelim dedigi halde.Merak ettiğim şey şu dava reddedilir mi ve bu şahitler çok önemli mi bu davada.Ben duruşmalara katılmak istemiyorm çünkü bende travma oldu hepsi dilekcelerini okurken bile elim ayağım titredi. Bu durumlarda dava sonucu ne olur tahminen teşekkür ediyorum