Mesajı Okuyun
Old 22-07-2011, 20:55   #1
konuk08

Varsayılan sevgilim tarafından darp

4 yıl beraber oldugum sevgilim tarafından 2009 yılı 31 aralık gecesi birlikte kaldıgımız evde bira şişeleriyle kafama vurularak darp edildim. kırık şişeyle sol baldırımda kesik kafamda kesik ve nazal kemiğimde kırık yüzümde morluk ve vücudumun çeşitli yerlerinde darp izi oluştu. o halde elinden kurtularak karakola sıgındım. polis otosuna aldılar beni. numarasını verdim aradılar yerini söyledi gidip aldılar. aynı araca bindi ve hastaneye götürdüler. tedavim yapıldıktan sonra karakola götürdüler ikimizi. amcası birdönem vekillik yapmış hatırı sayılı ailelereden geliyor. komser beni şikayetimden vazgeçmem için ikna etmeye çalıştı. vazgeçmedim. suçum yılbaşı gecesinde kızarkadaşlarımı çağırıp alkol almam. mutaasıp oldugunu gösterip hergün alkol alan adam beni bu sebeple bu duruma getirdi. ilk mahkemeye gitmedim olay farklı bi şehirde oldugundan haberim yoktu. ikinci mahkemede olayın ciddiyetini anladı ki beni arayıp mahkemeye gelmem için ikna ediyo tatlı dille konuşuyo. 12 saat yol gidip mahkemeye gittim. girmeden önce şikayetimi geri almam için babsı amcaları hepsi birden sıkıştırıp tehdit ettiler. mecbur mahkemede şikayetçi değilim diye ifade verdim. fakat daha öncedende elektrik hırsızlığından sucu olan ve 5 sene içerisinde herhangi bi suça karışması durumunda ceza alacak durumda olduğundan hakim davayı sonuçlandırdı. 2buçuk sene hapiscezasına çarptırıldı. paracezasına da çevrilmiyor.temyize başvurdu. o ben şikayetimden vazgeçerim oda beraat eder diye düşündü. avukat tutmadık ikimizde. işin ciddiyetini gördüğünde amcası adı bilinmiş bir avukat tutup benide görüştürdü. avukat polisler eve gittik tesbit yaptık diye tutanak tutmuşlar fakat eve hiç gelmemişlerdi. ve bikaç daha lehine detay bularak yargıtaya başvuracakmış. işleyiş nasıldır tam olarak bilemiyorum. banada avukat benim ağzımla bir yazı yazmış imzalattırdı onu savcıya benim teslim etmem gerekiyormuş amcası arabayla adliyeye götürdü beni savcıya verdim. 2010 kasım 1de temyize başvurdu. dava temyizden ne sonuçla döner nezaman sonuçlanır. içeri girerse çıktıgında beni yaşatmayacağını söylüyor. acil cevabınızı bekliyorum.