Mesajı Okuyun
Old 01-03-2013, 21:40   #3
Konuk

Varsayılan cok tesekkür ederim allah razi olsun..

gercekten cok tesekkür ederim bilgileriniz icin allah binlerce kez razi olsun sizden.. martin 25 inde mahkeme varmis bu mahkemede eski esim cocugun velayetinin bana verilmesini isticekmis eger böle bi istekte bulunursa makheme onaylarmi? tc vatandasligi yok oglumun ve turkiye nufusunda görünmüyor bu yuzden velayetini anneye yada babaya veriyoruz demedi hakim.. ayrica yeni edindigim bir bilgiye göre eski esimin annesi ilac kullaniyormus sinir hastasiymis cocuga zarar vermesinden korkuyorum. ben jugendamtla konustum bana babasina verilmesini onayliyormusunuz dediler bende evet dedim ya babasina verin yada bana dedim.. görevli bayan bana bi kagit yollucagini söledi ve imzami istedi. kagitta sizinlede konustugumuz gini eski esinizin ve oglunuzun aile yardimi almasini onayliyorum seklinde seyler yaziyor ben burayada yazayim aynisini.... wir haben heute am Telefon besprochen, dass ich Ihnen einen Antrag zuschicke, den sie mir dann unterschreiben.
Mit diesem Antrag stimmen Sie zu, dass Herr Stellwag und Michael eine Familienhilfe bekommen. Die Hilfe unterstützt die beiden im Alltag und bei der Erziehung.
Der Antrag hat nichts mit dem Sorgerecht zu tun. eger ben bu kagidi imzalarsam oglumu babasina verebilirlermis ama ben jugendamta da güvenemiyorum acikcasi sizce napmaliyim?