Mesajı Okuyun
Old 25-07-2003, 17:01   #6
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Sn. Çelik
Ankara da hakimevinin hemen yanında avukatlar evi hazırlanıyormuş, bunu ben de dün öğrendim bir meslektaşımızdan, mutluluk verici ve bu kadar geç olması, yıllardır binlerce ankara dışından mürafaaya giden meslektaşımız olduğunu düşünecek olduğumuzda ne kadar acı
konumuzla ilgisi yok ama, bugun kdv mizi ödedik, bu ayın sonunda taşıt vergisinin olduğunu hatırlattılar, bir ya da 2 ay önce yıllık gelir vergimiz, yanı sıra vergi barısı taksidimiz...neler oluyor ??? inanılmaz rakamlarla hepimizi açıkça yoksullaştırıyorlar, telefon ödemelerimizdeki gözümüze görünmeyen öiv, ekp lar vs. de cabası..adliyelerde memurlar isyan icinde. yakındır evlatlık talepleriyle karsılasacagız! dava acmak için büromuza gelen ama parasını olmadığından dem vuran insanların ezici coğunluğu..hic pesinsiz vekillik istekleri..sokaktaki insan, artan gasplar, herkesin cantasını istemsizce kolunun altına sıkıştırarak yürümeye başlaması, insanın insana yakın ve beklenen tehdit unsuruna donüşmesi, içim acıyor artık ve bunalıyorum..nereye gidiyoruz....neler yapabiliriz?