Mesajı Okuyun
Old 21-03-2003, 23:56   #4
Admin

Sayın aytenagirdemir,

Size katılıyorum ancak küçük ama önemli bir ayrıntı olarak belirtilmelidir ki bu alan hukukçuların hukukçu olmayanlara yanıt yazması için hazırlanmış olmayıp, mesleği ne olursa olsun site üyelerinin kendi aralarında haberleşmeleri için hazırlanmıştır. Dolayısıyla bu ankete hukukçu olmayan bir üye de katılabilir veya bu konuya -hukuki bir yorum olmasa dahi- bir yorumla iştirak edebilir.

Ayrıca soru sorarken anket hazırlanması da zorunlu olmayıp, bu sadece mesajın yazarına bir seçenek olarak sunulmuştur. Bu mesajda Sayın besa gördüğünüz anketi eklemeyi kendi tercih etmiş ve hem soruyu hem de yanıtları kendisi belirlemiştir. Bu durumda alacağı anket sonucunu da kendi belirlemiş olmaktadır.

Ancak bu alanda soru sorulurken anket eklenmesini ben de kişisel görüş olarak çok doğru bulmuyorum, bu nedenle belki bu seçeneği ilerde tamamen kaldırabiliriz. Zaten pek bir işe yaramadığı da geçmiş mesajlarla sabit.

Bu mesajdaki anket ise bana göre de pek pratik bir amaca hizmet etmiyor ise de müdahale etmeyi şu aşamada gerekli görmüyorum zira kurallara aykırı değil ve mesaj yazarının kendi seçimi. Bilemiyorum siz de bu açıklamadan sonra farklı düşünür müsünüz?

Saygılarımla,