Mesajı Okuyun
Old 17-12-2014, 15:05   #1
Konuk

Varsayılan başarisiz burun revizyon ameliyati

merhabalar ben bundan yaklasik 3 ay once septo rinoplasti ameliyati oldum bu benim 2. ameliyatimdi ameliyatim dan sonra uygulanan teknigin plastik cerrahlarin uyguladigi bir teknik oldgunu ogrendim ve benim doktorum kbb doktoru ameliyatimdan 1 ay sonra cok fazla sistigim icin sinus bt cekildim baska bir doktor tarafindan ancak raporda hala septum deviasyonu gorulmekteydi.doktorum beni hic bir kontrollere cagirmiyor.1. ayimda bu kadar cok sistigim icin ben kendim gittim ve bana argo kelimeler kullanio 6 ay sonra git beni mahkemeye ver nereye istiyosan sikayet et dedi cunku ben sekil olarakda rahatsizm burnumu enine sekilde genisletmis burnum gozlerimin hemen bitiminden baslayip bir kuruk misali assagya iniyo insanlarin bana bakislari cok garip burnum asiri derecede kalin olmus benim burnjm ise inceydi ve ameliyatimin ardindan 3 ay gecmesine ragmen hic bi sisligim inmiyor ve doktorum beni 3. ay kontrolumede cagirmadi burnum farkli farkli yerlerden tekrar sisio ve dokundgum zaman burnumun egri oludgunu hissediorum lutfen yardimci olabilirmisini doktorum hakkinda yasal islem baslatmak istiorum ne yapmam gerekiyo cnku benm hayatimi caldi ve bunun manevi olarak bi yaptirimi olmali simdiden tesekkur ediyorum