Mesajı Okuyun
Old 13-05-2013, 16:40   #1
Konuk

Varsayılan Kocalık Vazifesi Yapmayan Eşe Dava/Talepler/Mal Rejimi Alacağı

Merhaba; ben ilk eşimle 8 yıllık aradan sonra tekrar evlendim. İki yıldır evliyiz bir oğlumuz vardı şimdi dört aylık bir kızımız daha var.2. Evliliğimiz boyunca eşimin hayatında hep başkaları var. Bunların hepsi bende yazılı ve resimli şekilde belgeli.ayrıca bu evliliğimizde sürekli başka odalarda kaldı.kocalıkgörevlerini yerine getirmiyor hatta bunlarda bana yazdığı mesajlarla belgelidir.dahası ben
İstemediği bu evliliği oğlu için yaptığını,2. Bebeği istemediği onu kendi başıma yaptığımı belirten beni istemediğini belirten beni evden kovan 1 sürü mesajları var.internette sanal alemde başka kadınlarla yazışarak sevişmelerinin belgelerinde mevcut.ikinci evliliği yapmadan hemen önce sırf ben hak talep edemeyim diye 1 ev 1 yazlık ve arabasını ciple değişti.bunların hepsi Nobel gün içinde gerçekleşti.şimdi ben boşansan maddi durumu çok iyi tazminat ayda evlerden talep edebilir miyim. Şu an üstünde 4 tane ev bulunmakta.hatta birini sevgilisi için bizim bile haberimiz olmadan almış hala inkar etmekte. Sevgilisi oturmamış fakat o evinde satış sözleşmesinin resimi var bende.avukat tutmadan kendim açmak istiyorum davayı. Bana harçlık vermemekte.ilk dava açmada ne kadar masraf çıkar tahminden. Teşekkürler..