Mesajı Okuyun
Old 17-03-2013, 16:24   #1
Konuk

Varsayılan eşim yalancı

eşim ile evleneli 2 yıl 9 ay oldu kendisi güneydoğuda memur evlenmeden önce sözlü olarak anlaştık ben istanbulda doğup büyüdüm köyde yaşayamam dedim oda ben gelirim sorun değil dedi şimdi gelmediği gibi benim işten çıkış tazminatım 10 bin tlyi elimde aldı çalışmama asla izin vermiyor 2 bin tl üzeri maaşı ve ailesinden olan gayrimenkullerinden kira geliri var bana çok az para yolluyor annemlerin evinde yaşıyorum 19 aylık bir bebeğimiz var onunlada hiç ilgili değil sürekli yalanlar söylüyor telefonunu sürekli kapalı tutuyor aradığım zaman ulaşmam mümkün değil çocuk çok hasta dediğim zamanlar bile telini yine kapatıyor abim ve kızkardeşimle hastanelerde sabahladığımız oluyor üzerine başka bir hattı daha var onun numarasını bilmiyorum benden gizliyor ve sürekli sabahlara kadar nerdeyse internette takılıyor avukat tutup boşanmak istiyorum ama avukatlık ücretleri çok yüksek nasıl karşılarım bilmiyorum boşanırsam çocuğumu alıp oralara götürür diyede korkuyorum aslında yerden göğe kadar haklıyım ve mağdurum bana bir akıl verin nolur.