Mesajı Okuyun
Old 16-04-2008, 07:56   #22
uye23620

Alıntı yapmanıza gerek yoktu ben ne yazdığımı biliyor ve görüyorum. Şüphesiz siz layıkıyla yapıyorsunuzdur.cmk avukatlığına neden takıldınız anlamadım. Bir daha kine Ceza Muhakemesi Usul Kanununun 150 ve diğer ilgili maddelerince görevlendirilen hukuk fakültesi mezunu. ikamet ettiği yer barosuna kayıtlı avukatlık ruhsatına haiz, barosunun nöbetçi avukat olarak görevlendirdiği veya söz konusu ceza dosyasına atanan serbest çalışan ve ya hukuk bürosunda sigortalı olarak çalışan avukat derim. Bu uygunmudur. Bu matbu cümleye şavaş baltalarınızı çıkarmanızı da yargıladım. Benim de size naçizane bir tavsiyem ver. kendinize şu soruyu sorun;ben kaç kişinin görevlendirildiği dosyasındaki savunmalrını gördüm? yukarıda yer alan mesajların hemen hemen hepsinde "CMK alacağından" bahsediliyor.Ayrıca şunu da söyleyim bu cümleyi kullanan, gerek stajım süresince gerekse mesleğe başladığımdan beri hatırı sayılır bir şekilde gördüm. Hatta bir sorgu da şöye bir olay oldu. savcılıkça tutuklanma için sevk edilen kişinin ifadesi alındı, ardından hakim şüpheli müdafiinden sorulduya geç kızım dedi. "bak orda örnek var kopyala yapıştır"dedi. kendimizi kandırmayalım lütfen.Eminim bu cümle çoğu kişiye tanıdık geliyordur.