Mesajı Okuyun
Old 04-09-2009, 12:11   #37
bürokrat

Ukala ve aşırı ego sahibi kızlardan nefret ediyorum!Dürüstlük ve sadakat da çok önemlidir diyeceğim ama bu zamanda böyle bir beklentide olmak heralde hayalcilikten öteye gitmez.Yüzüme karşı ahlak ve dürüstlük taslayıp da arkamdan kazığın büyüğünü atan kızlardan tiksiniyorum!Malesef bu zamana kadar karşıma gelen kızlar hep böyleydi.Ya aşırı ukala,ego sahibi ya da iki yüzlü oluyorlar.Şu kesinki karşı cinse hiç bir şekilde kendinizi kaptırmamanız çok önemlidir.Yoksa sizi parmağında oynatmaya bayılırlar.Geçmişte çektiklerinin acısını,intikamını sizden çıkarmaya çalışırlar.Erkeklerin ilgisizliğinden ve aşk acısından yakınırlar.Bunun üzerine ilgiyi esirgemezsiniz,mutlu olması için seferber olursunuz ama ilk fırsatta fiskeyi vururlar feleğiniz şaşar.İşte o zaman demekki süründüren erkeklerin bir bildiği varmış demeden kendinizi alamassınız.Saçlarını sarıya boyatmak ister boyatma yakışmaz böyle güzelsin dersin suç olur:Vay sen bana nasıl karışırsın?Geçiniz efendim geçiniz aşk,sevgi,saygı hikaye olmuş hepsi yalan olmuş..
Kime güveneceğimi şaşırdım artık,ummadık insanlardan ummadık vukuatlar çıkıyor.Evlenirken ince eleyip sık dokumak lazım...