Mesajı Okuyun
Old 16-06-2009, 22:56   #57
üye18332

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Üstadım ne diyeyim ki size...Yazdıklarınızın hepsi güzeldi de, alıntısını yaptığım bölüm hem güzel hem de çok edebi.(Cengiz Abi kıskanabilir. ) Elinize, yüreğinize sağlık.

Bahsettiğiniz "Güzel insanlar"la ben de THS (Yani Admin) sayesinde tanıştım. Ben İzmir'den İstanbul'a geleli henüz 10 yıl geçti. Hep derdim ki, "İzmir'deki dostlarımın muadilini nasıl bulacağım". Epey insanla tanıştım. Çoğunlukla hayal kırıklığına uğradım. Bilinçaltımda "İzmir dostluğu" aradığım için, (belki de) önüme gelene sarıldım.

Meğer gerçek dostlar buradaymış. Bu nedenle, Sayın Admin'e defalarca teşekkür etmek gerekiyor. Ama o kadar teşekkürü de, "internetten dost bulunmaz" önyargısını kıran sizin gibi dostlara etmek gerekir. İyi ki THS var; iyi ki THS dostları var.

Aşkolsun Suat Abi....

ASlında Sayın Karaca ben de aynı düşüncedeyim....KAHDM semineri için İstanbul'a gittiğimde akşam THS arkadaşlarımızla buluştukE....Bir kaç kişi dışında hiç birini görmemiş olmama rağmen herkesin birbirine ismiyle hitap ettiği sanki herzaman bir araya geliyormuşuzda kaldığımız yerden devam ediyormuşuz hissi beni de çok etkiledi....Admin büyüksün!!!! (Ayrıca çok ta hoşsohbetsiniz hem siz hem.....)

Suat Abi'nin dediğine aynen katılıyorum.....İnternetten dost ,arkadaş olunabiliyormuş hatta çok güzel oluyormuş.....

Varlığınız için teşekkürler ......