Mesajı Okuyun
Old 21-03-2012, 14:05   #3
Konuk

Varsayılan yeni kadin siddet yasasi/kanunu

sayin Av.Habibe YILMAZ KAYAR,
cevabiniz icin tesekkür ederim

bir degil bir kac avukat tutdum...yasadigm yer cok ufak bir yer karsi taraf belediye baskanin kardesi oldugundan hem elleri kollari cok uzun oldugu gibi matdiyi imkanlari da cok iyi.o nedenle su zamana kadar tutdugum avukatlar benim alehime calisdi.bu yolu secdim ki bilgileneyim ve bu tutdugm avukat alehime davranmasin diye.

suc davasinda kendini savunmak icin oglunu ziyaret etdigini ve bana zarar vermek icin gelmedigini savunurken

cocugnu kabul etmedigi icin acmak mecbur kaldigm babalik davasinda cocugnu ama kabul etmiyor

mahkemelere yalan konusmasi suc olmuyormu?
suc davasinda bu o sahisin lehine olmicakmidir?

ayrica 2009 da birlikte dna testi yapilmisdi ve hatdaha kan örnegi hala elimde.22.nisan sahis gelip evimi yine basmisdi o esnada evin camlarini kirdi ve elini kesti.bir havluya sardik ve kani oldugu gibi havluya gecdi(baska türlü dna ya zaten yanasmiyordu).jandarmayi cagirmayim diye bana dil döktü ve bu kanli havluyu dna testi icin kullanabilicegmi ve neticeye göre tabiki cocugnu kabul edecegni söyledi,ayrica o geceki olay icin sahidim dahi var.ben suc duyurusunda bulunmadim ve dedigi gibi kanli havlunun yarisini dna testine götürdüm(diger yarisi hala delil olarak elimde)ve tabiki babasi oldugu kanitlanmisdim.ama yine resmi sekilde oglunu kabul etmedi
ve 17mayis 2009 da kendisine babalik davasi acicagmi söyledim ve o gece tekrar saldirdi ve busefer ruhsatsiz silahla birlikte.

22.nisan 2009 da olan saldiriyi suc duyurusunda bulunma imkanim varmi?

size simdiden cok tesekkür ederim ve türkcem icin tekrar özür dilerim.
saygilarimla