Mesajı Okuyun
Old 06-01-2010, 11:58   #11
kamran

öncelikle meslektaşlarımın yapmış olduğu yorumlar ve bu konuda çalışmayı başlatan duyarlı meslektaşıma teşekkürlerimi sunuyorum,evvela icra daireleri çok büyük problemlerle iş yapılamaz halde bu bariz bir sorun bu sorun öncelikle ve büyük oranda bakanlığın yeni ve yeterli proje üretememesinden ileri geldiği gibi birazda baroların ve saygıdeğer meslektaşlarımızın eksikliklerinden yeterince hukukçu gibi davranamasından ileri gelebilen bir problemler silsilesi gibi, benim kafamda ve yıllardır tasarladığım çok farklı ve sorunu kökünden çözebileceğini umduğum bir projem var ama bunu çok ciddi bir platformda bilimsel bir platformda kendime ait bir model olarak sunmak istiyorum o yüzden bilmsel bir platform oluşturulmadan mazur görmenizi umarak düşüncemi şimdilik açıklamıyıcam, ama şunu söylemek istiyorum, bakanlığı ve baroları öylr bir çalışmaya zorlayacakki bu projem herşey yerli yerine oturacak ve çokhızlı yürüyen bir yapıya dönüşecektir, bilimsel ve çözüm bulmaya yönelik bir platform oluşturuluncaya kadar herkeze elveda