Mesajı Okuyun
Old 11-07-2017, 15:00   #1
Konuk

Varsayılan Bosanma durumunda iftira hakaret ve rahatsız edilmenin yargı önünde ki suçu

1 buçuk senedir devam eden bosanma davam da eski esim ve ailesi gerek sözlü gerek iletsim araçlarıyla beni sürekli rahatsız ediyor sokakta küfürleri hakaretleri yağdırıyorlar sadece bana da değil aileme akrabalarıma .. şikayet ettim fakat takipsizlik geldi çoğundan 2 mahkeme olayı oldu orda da yalan söylediler ağladılar hakim iyi hal dedi ve beraat ettirtdi en son 5 sene içinde lan dersen ve kanitlanirsa ceza alırsın dediği kayınvalide bana yalancı senin derdin para yalanların ve filmlerin ogluma sökmedi şimdi yeni gelinime hazırlık yapıyorum evini aldım arabanasini da alıcam sen derdine yan haha haa akıllı üniversteli haha yazıp atmış telefonum düşük model engelleyemiyorum karşılık vermiyorum fakat artık canima yetti küfür etseler inkar ediyorlar şahitleri tehtit ediyorlar mesaj olarak bu sekilde mesaj atıyorlar şikayet etsem karşılığı olur mu birde daha resmi olmadan bosanma davam yeni gelinine hazırlık yapıyorum demesi davada işime yarar mı