Mesajı Okuyun
Old 04-01-2010, 21:19   #146
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Burada erkek bakire bir bayan istemediğini söylemiş mi?

Güzel bir noktaya temas ettiniz ben de sayenizde geçen seneki Rus Erasmus öğrencisi arkadaşlarımı hatırladım.

6-7 kişilik Rus 19 yaşlarında 4 erkek 3 kız, bizim üniversiteye gelmişlerdi, ben de tanıştım, aynı yurtlarda kaldığımızdan muhabbet ilerledi bayağı. Sonra konu bakire olmak konusuna geldi. Ruslarda 22-23 yaşına gelip bakire olan kıza kötü gözle bakılırmış, evde kalmış olarak yorumlanırmış. Kesinlikle evlenmeden önce hiç yoktan bir kez vajinal yoldan ilişkiye girmesi bekaretini kaybetmesi gerekirmiş. Oradaki arkadaşlar böyle söylediler, Ruslarda erkek oranı düşükmüş, hatta bekaretin kaybı için, bazen kızlar teklif ederlermiş. Ben arkadaşların yalancısıyım, hem kız hem erkek, ben o zaman çok şaşırmıştım.

Raşit Bey,

Ali ve Belin temelind ekonuyu Ulusal boyuttan, Rusya nezdinde Uluslararası boyuta taşımış bulunmaktasın. Hadi hayırlısı diyelim ve hiç olmazsa bundan sonra kendini Ali yerine koyup, yorum yapmazsın ümidiyle bekleyelim.

O olayda, erkeğin kültürü ve isteği bellidir zaten. Söylemesine gerek var mıdır?