Mesajı Okuyun
Old 08-11-2009, 19:18   #3
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan 6119 terk
MERHABA,
sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.eşimle 2 gun once şiddetli bir tatışmamız oldu ve bunun sonucunda eşim evi terk etti 5 aylık kızımla birlikte evde kalıyorum evim kira tanıklık yapması ıcın arkadaslarımı evıme davet ettım eşimden hala bır haber yok gıderken para bırakmadı bebegımın ıhtıyaclarını alamıyorum hukukı yonden ne yapmam gerekıyor,haklarım nedır daha once yıne benı aılemın yanına getırıp 20 gun hıc aramadı(yıne bebegımle bırlıkte) daha sonra arkadaslarını araya soktu barıstık.dogumdan once 10 yıl calıstım bankada kendı adıma hesabım var.bu hesabın durumu ne olur?cok çaresız durumdayım bu sefer aılemede duyurmak ıstemıyorum, evımden hıc bır yere gıdemıyorum sızın dısınızda bılgı alacagım kımse yok lutfen acıl yardım
ilgi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Sayın katılımcı,
Av.Habibe Yılmaz Kayar'ın yazdıklarına katılıyorum. Bebeğiniz acil ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda iseniz, bulunduğunuz yerdeki en yüksek mülki amire (ilçelerde Kaymakamlık, illerde Valilik; bunlardan yardım göremezseniz Belediye Başkanlığı) başvurmanızı öneriyorum. Sonrası için, sizin tercihlerinize göre yol gösterebiliriz.