Mesajı Okuyun
Old 05-01-2015, 20:26   #3
Konuk

İnceleme aldatılma

cevabınız için teşekkürler, eşimin en son bu gün face hesabına baktığımdabir bayanla sarılarak ve birbirlerine samimi şekilde hitap ederk paylaşımda bılunmuşlar 1 ay öncede boşanma davası red olmuştu ve ben mahkemeye eşimin başka bir bayanla da olan sarılmış şekilde olan fotoğraflarını sundum ad ve soyad belli ve samimi hitaplar yine vardı bilirkişiye filan gönderilmedi ve daha sonraki duruşmada red kararı verildi gerekçeli kararda aldatmadan bahsedilmemişti sadece benim kusursuz olduğum ve eşimin kusuru ispatlayamaması ve tanık sunamaması yazıyordu. mahkemeye fotoğraf sunduğum halde acaba aldatıldığıma mahkeme inanmadı mı? sonucu anlayamadım. ve ben mahkemeye iki bayanla olan sarılmış haldeki ve samimi hitap olan paylaşımların cep telefonumla fotoğrafını çektim ve çıktısını aldım bunlar yeterli değil mi? ve tanık olarakta annem tanık olabilir ben kendi memleketimde evliliğimi yaşamadığım için aldatıldığımı bilenler onun tanıdıkları ve bu konuda bana tanık olmazlar ama bu kadarı yeterli değil mi?