Mesajı Okuyun
Old 27-06-2007, 15:25   #19
uye8490

Alıntı:
Yazan persona
istemeden bu polemige girmek istiyorum..

sayin Yaren,bence dusunce sisteminiz cok yanlis, hukumetlerin yan,lis politikalari ile bireylerin calisma kosullari arasinda hicbir baglanti yok bence, bugunku amerikan yonetimi gidip baska bir yonetim gelip dunyayi barisa dogru goturen bir hukumet geldi diyelim, bunun newyorktaki avukatin calisma kosullarina ne gibi etkisi olabilir...

hukumetler ve politikalar degisir, ancak meslegin ilkeleri ve ahlaki bunlardan farkli kavramlardir... bugun blair yonetime karsi 1000 lerce hukukcu var ingilterede ve hepsininde calisma kosullari harika,... bence yaptiginiz biraz elmalarla armutlari karsilastirmak

saygilar.

Sayın Persona,size göre benim düşünce sistemim "çok yanlış".Düşünce sistemimi düzeltmeye mi çalışayım otuz yıldan sonra.Hem de bu "çok yanlış"düşünme sistemimin temelinde "yaşanmışlıklar"varken.

Yaşanmışlıkları,binlerce insanın acımasızca kıyımından duyulan acıları yok sayabildiğim gün, o sizin deyiminizle "çok yanlış"düşünce sistemimi de düzeltirim.

Sayın Pesona dediğim gibi polemiğe girmek istemiyorum."Çok yanlış" olan düşüncelerimdeki "yanlış" benim yanlışım.Ve ben yanlışlarımla yaşayıp yanlışlarımla da öleceğim.Yaşanmışlıkları yok sayamadığım için.