Mesajı Okuyun
Old 28-04-2008, 10:44   #13
duyurucu1

Varsayılan Hımm..Demek 1 aylıksın ha.?

Alıntı:
Yazan didem kunal
Sorduğunuz espiri içerikli soruya espirili cevap vermek istemiştim. Teşekkürler.

Sevgili Didem Kural,

Espri dedinde ,keşke yazılarımız hep esprili olsa.Avukatlık işi çok stresli.O kadar stresli ki her an sırat köprüsünden "cup" diye cehennem çukuruna düşma olasılığı var.

Bu gün anlı şanlı avukatsınız yarın uyduruk bir nedenle ağır ceza mahkemesinin karşısınde sanık sandalyesinde olabilirsiniz."Ama ben suç işlemem ki" demeyiniz.İki elimiz 24 saat suç ve suçlular içerisinde.Zaten problemi olmayam insanın avukatta ne işi var.Hasta olan doktora gider.Suçlu,davacı yada davalı olan alacaklı olan maşa duruken elini yakmamak için avukata gider.Doğal olarak de çöpçünün eline çöpten bazı şeyler bulaşır.Sen hiç eli temiz çöpçü gördün mü?Ama amaç her zaman elimizi steril tutmak.Bunu unutmayalım.Her zaman günde 10 defa elimizi yıkayalım.

Bu nedenle stres çok.Para yok.Ne yapalım ?Bari olayları biraz esprili dille anlatalım.Benim yaptığım bu.

Ha sahi siteye bir yazı astım.Başlığı "Kafama devlet kuşu pisledi"Okumanı tavsiye ederim.Biraz reklamlar gibi oldu ama olsun.Biraz gülersin.

Selam ve sevgiyle kal